Sjedimo neko veče prijateljica i ja na kafi, u jednoj ljetnoj bašti u čijoj blizini traje manji sajam za koji inventar izdaje njen muž, kadli ona mene odjednom šokirano upita:
„Rikice, bona, je l ono moj muž na drvetu?“
Podignem glavu prema krošnji koja se nalazi malo iza nas, kad tamo, stvarno on, zajedno sa još jednim svojim radnikom.
Ispostavilo se da je montirao sigurnosnu kameru na drvo kako bi obezbijedio nadzor za sajam.
I tako…umremo od smijeha nas dvije, jer, iako smo očekivale da će nam se pridružiti na kafi, da će prvo svratiti na drvo e, to baš nismo!
Vec sam sebi zamislila scenu 😅
Scena je stvarno bila presmiješnaa, pogotovo što je muž baš gospodin, onako baš ugladjen i dotjeran kao da je sišao sa modne piste…a ona fol umjetnica, likovnu akademiju završila…i gle, eto joj muža na drvetu odjednom. 🤣
To samo može biti pokazatelj za jedno – muž je u odličnom stanju!
Ura za muža, baš simpa post!🤗
Joj što mi poznato zazvuča ovo da je muž u odličnom stanju…hahha…pa da…Katranov sinošnji oglas, to je to 🤣
🤣
Blogger uvijek ima svoje interne, to su one što im je Brutko izmislio indeksiranje [2].
I Brutko postavljao oglas? 😲🤣
Tacno sam ga zamislila na drvetu. Uljepsala si mi dan :).
Tako mi je drago zbog toga🥰
Hahahahah, super
Hahahah, i meni je bilo pravo zabavno
Hahahahah
🤣
Olja, jesu li trebale merdevine da siđe?😁
🤣🤣
Nouuu, skočio je odozgo hahah