Za Steppenwolf

a i ostale ako nadju šta zanimljivo za sebe

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/10G5d8gvtSWdNbidWTmPZVHZPR3N5kYgZ?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAYnJpZBExb013UUxPa0pNNXRvc2h2dgEep76rWKNZZmNhlkmd5uR_zKtTlangsoqMQ6L-nMWDcsaYW5j_ZCgH6rVnips_aem_3tAMr94zHdAYCAgLO7y8ew

rikica
"Oči su slijepe. Treba tražiti srcem."

50 komentara

        1. Preporučujem Ante Tomić – Čudo u Poskokovoj dragi (oooplaaakaćete)

          Druga – Saramago – Smrt i njeni hirovi (malo je naporno, jer ne koristi ni tacke i zareze, ali nakon dvije stranice je ok, samo što ne možete pauzirati, jer, ponese)

          A ja odoh ove Kokainske noći, kao da sam ih nekad tražila i nisam našla, pa sad ugledala nešto što sam nekad tražila i nisam ugledala i sad ne znam da li je to to

          I ovog Nesbea preroviti, ali teško da sam šta fulila…

          1. Poslušam preporuku, msm, za Tomića.

            Za Saramaga…hm…čitala sam njegovo “Sljepilo”, pa…ne znam..

            Za Nesboom je baš potražnja, ali to i nije baš žanr koji me privlači.

            Ma, ja nisam čestito ni vidjela šta ima sve ovdje jer sam to sinoć dobila, prelistam, pa i ja tebi možda nešto preporučim.

          1. E da, da, to, to, nakon što Romy sad sve zna o kamenovima iz starovjerja u kojima se krije duh stariji od svih naših prezimena i tacan redoslijed kako se u keltskoj mitologiji briga prenosi na kamen… nema ovdje… i sve je na našem… huh

            Eno ti kod mene u komentarima – zatar, pomogla Littlefoot, nisam ni znala da ima “prevod”

          2. Rikice, izvadilo te je što je spekulativna knjiga😛

            Romy, ne da sam vidjela komentare na kamenove, nego sam ih iščitala nekoliko puta!
            Neka zastari post, iskopaću ja njega, kad pročitam studiju i vidim gdje nam se prevodi grle🥰
            A, super je stvarno, nisam ni kontala da ćemo toliko ugaziti.

          3. A nije da nije interesantno, ma i da se ne zagrle, znaš da jeste tu… nego, fkt 24 sata provela istražujući kamenje, ne znam kako zipovah toliko… jutros slučajno šutnuh jedan, tacno se izvinjavala duhu što ga ometam…

            Odoh se sad baviti Kokainom na Gibraltaru, jest to je ta knjiga, samo ne znam jel dosad isfurala… (neće se vama svidjeti)

          4. Slušaj, ovo može biti “zaozbilje”, nepažljiva sam.
            Zato na kam’ stanem, pa padnem, i doslovno i figurativno☺️

    1. Nema na čemuu! 🥰 Znala sam da ću te obradovati, jer često pišeš o knjigama, kako voliš da čitaš, kupuješ, pa mi pade na pamet da te obradujem ovako. Eto. ❤️

      p.s. mogu ja ostaviti i žiro račun za nabavku novih 🤣🤣
      Šalim seeeeeeeee !!!🥰 Uživaj!

        1. Znaš mala, tebi čovjek da prst, a ti bi cijelu ruku 🤣 Šipak da ti još kupujem kindle. Najbolje još da pročitam za tebe, pa da ti prepričam da se ti ne mučiš 🤣 Zezam se.
          Sljepilo pročitaj kad već imaš. Preživjećeš.
          Kreni prva ti sa pisanjem utisaka, pa ti se pridružim 😊

          1. Procitaj prvih par stranica… na kraju su svi progledali i eto knjiga da preskočiš sve ono između…

            Smrt i njeni hirovi su nešto potpuno drugo

Komentariši