Nema na čemu, Morgana ❤️
I ja sam se isto toliko obradovala kad sam dobila ovu elektronsku biblioteku.
A zadržati je samo za sebe, stvarno bi bio grijeh.
Preporučujem Ante Tomić – Čudo u Poskokovoj dragi (oooplaaakaćete)
Druga – Saramago – Smrt i njeni hirovi (malo je naporno, jer ne koristi ni tacke i zareze, ali nakon dvije stranice je ok, samo što ne možete pauzirati, jer, ponese)
A ja odoh ove Kokainske noći, kao da sam ih nekad tražila i nisam našla, pa sad ugledala nešto što sam nekad tražila i nisam ugledala i sad ne znam da li je to to
I ovog Nesbea preroviti, ali teško da sam šta fulila…
E da, da, to, to, nakon što Romy sad sve zna o kamenovima iz starovjerja u kojima se krije duh stariji od svih naših prezimena i tacan redoslijed kako se u keltskoj mitologiji briga prenosi na kamen… nema ovdje… i sve je na našem… huh
Eno ti kod mene u komentarima – zatar, pomogla Littlefoot, nisam ni znala da ima “prevod”
Rikice, izvadilo te je što je spekulativna knjiga😛
Romy, ne da sam vidjela komentare na kamenove, nego sam ih iščitala nekoliko puta!
Neka zastari post, iskopaću ja njega, kad pročitam studiju i vidim gdje nam se prevodi grle🥰
A, super je stvarno, nisam ni kontala da ćemo toliko ugaziti.
A nije da nije interesantno, ma i da se ne zagrle, znaš da jeste tu… nego, fkt 24 sata provela istražujući kamenje, ne znam kako zipovah toliko… jutros slučajno šutnuh jedan, tacno se izvinjavala duhu što ga ometam…
Odoh se sad baviti Kokainom na Gibraltaru, jest to je ta knjiga, samo ne znam jel dosad isfurala… (neće se vama svidjeti)
Slušaj, ovo može biti “zaozbilje”, nepažljiva sam.
Zato na kam’ stanem, pa padnem, i doslovno i figurativno☺️
Vidiš, ima tu nešto.
Svi ih šutaju, a ja kad na kamenove stanem, oni mene šutnu!🤣
Nema na čemuu! 🥰 Znala sam da ću te obradovati, jer često pišeš o knjigama, kako voliš da čitaš, kupuješ, pa mi pade na pamet da te obradujem ovako. Eto. ❤️
p.s. mogu ja ostaviti i žiro račun za nabavku novih 🤣🤣
Šalim seeeeeeeee !!!🥰 Uživaj!
Stvarno jesi, imala sam najveći osmijeh kad sam vidjela post 🥰❤️
Meni sad treba jedan kindle da ih sve tamo prebacim 😁 jedino da ti račun za njega pošaljem 🤣🤣 Šalim se, piši i ti utiske ako/kad odabereš neku od ovih za čitanje 😊
Znaš mala, tebi čovjek da prst, a ti bi cijelu ruku 🤣 Šipak da ti još kupujem kindle. Najbolje još da pročitam za tebe, pa da ti prepričam da se ti ne mučiš 🤣 Zezam se.
Sljepilo pročitaj kad već imaš. Preživjećeš.
Kreni prva ti sa pisanjem utisaka, pa ti se pridružim 😊
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.
Koristimo kolačiće da bismo vam dali najbolje iskustvo na našoj web lokaciji. Nastavljanjem korištenja ove web lokacije, slažete se sa našom upotrebom kolačića.Prihvatam
Wow, Rikice, hvala! ❤️
Nema na čemu, Morgana ❤️
I ja sam se isto toliko obradovala kad sam dobila ovu elektronsku biblioteku.
A zadržati je samo za sebe, stvarno bi bio grijeh.
Ne mi ovo radit’! Znaš da hoću…
Gotovo, uradila ti 😊
Haj reci, šta prvo čitaš?
Nešto što nema kamenja u sebi… ne pitaj za detalje…
Preporučujem Ante Tomić – Čudo u Poskokovoj dragi (oooplaaakaćete)
Druga – Saramago – Smrt i njeni hirovi (malo je naporno, jer ne koristi ni tacke i zareze, ali nakon dvije stranice je ok, samo što ne možete pauzirati, jer, ponese)
A ja odoh ove Kokainske noći, kao da sam ih nekad tražila i nisam našla, pa sad ugledala nešto što sam nekad tražila i nisam ugledala i sad ne znam da li je to to
I ovog Nesbea preroviti, ali teško da sam šta fulila…
Poslušam preporuku, msm, za Tomića.
Za Saramaga…hm…čitala sam njegovo “Sljepilo”, pa…ne znam..
Za Nesboom je baš potražnja, ali to i nije baš žanr koji me privlači.
Ma, ja nisam čestito ni vidjela šta ima sve ovdje jer sam to sinoć dobila, prelistam, pa i ja tebi možda nešto preporučim.
A Sljepilo je… joj, da bogdo nisam nikad…
Sljepilo me čeka na polici, nemojte me plašiti
🤸♂️🙏
🥰
🖤❤️
🥰
Nasla i zahvaljujem! Usput, impresionirana sam ❤️
Nema na čemu. Kuća časti 🥰
Wow divno!!! Posebno prije odlaska na odmor da imam sve pri ruci. Hvala do neba, mila! ❤️
Eto, uživaj. 🥰
Mislim da bi mi izdavačke kuće sve po spisku kad bi znale da im uzimam hljeb 🤣😉
hvala rikice, bookmarkovala sam da mi se ne zagubi <3
Nema na čemu Emki. Stvarno me raduje da ti se dopalo 🥰
Vidi ove gospođe što rasipa blago.
Plemenita, udjeljuje žednima♥️
Hvala ti Rikice.
Majčica Tereza, hoćeš da kažeš 🤣😉
Smijem se kladiti da si ti najviše oduševljena knjigama vezanim za psihologiju.🥰
Ne, imaš još dva pokušaja.
Biće teško😃
Vasionka će nešto što ima kamenje u sebi…
Pa kažem sad Romy, tek sinoć sam to dobila pa nisam stigla sve ni pregledati čestito..
Možda Toševski, Planeta žena…i tomu slično.
E da, da, to, to, nakon što Romy sad sve zna o kamenovima iz starovjerja u kojima se krije duh stariji od svih naših prezimena i tacan redoslijed kako se u keltskoj mitologiji briga prenosi na kamen… nema ovdje… i sve je na našem… huh
Eno ti kod mene u komentarima – zatar, pomogla Littlefoot, nisam ni znala da ima “prevod”
Rikice, izvadilo te je što je spekulativna knjiga😛
Romy, ne da sam vidjela komentare na kamenove, nego sam ih iščitala nekoliko puta!
Neka zastari post, iskopaću ja njega, kad pročitam studiju i vidim gdje nam se prevodi grle🥰
A, super je stvarno, nisam ni kontala da ćemo toliko ugaziti.
A nije da nije interesantno, ma i da se ne zagrle, znaš da jeste tu… nego, fkt 24 sata provela istražujući kamenje, ne znam kako zipovah toliko… jutros slučajno šutnuh jedan, tacno se izvinjavala duhu što ga ometam…
Odoh se sad baviti Kokainom na Gibraltaru, jest to je ta knjiga, samo ne znam jel dosad isfurala… (neće se vama svidjeti)
Slušaj, ovo može biti “zaozbilje”, nepažljiva sam.
Zato na kam’ stanem, pa padnem, i doslovno i figurativno☺️
Vidiš, ima tu nešto.
Svi ih šutaju, a ja kad na kamenove stanem, oni mene šutnu!🤣
Mislim, nije smiješno, d o s l o v n o je tako.
Možda te ne šutnu, možda nisi shvatila poziv, dublje značenje 🤣
Slušaj, ovo može biti “zaozbilje”, nepažljiva sam Romy.
Zato na kam’ stanem, pa padnem, i doslovno i figurativno☺️
(Ode mi komentar duplo, ispravljaj Rikice ako hoćeš, meni ne smeta.)
Riznica
Da, baš tako izgleda.
Kako si me samo obradovala! 🥰 ovo je wow, hvala puno ❤️
Nema na čemuu! 🥰 Znala sam da ću te obradovati, jer često pišeš o knjigama, kako voliš da čitaš, kupuješ, pa mi pade na pamet da te obradujem ovako. Eto. ❤️
p.s. mogu ja ostaviti i žiro račun za nabavku novih 🤣🤣
Šalim seeeeeeeee !!!🥰 Uživaj!
Stvarno jesi, imala sam najveći osmijeh kad sam vidjela post 🥰❤️
Meni sad treba jedan kindle da ih sve tamo prebacim 😁 jedino da ti račun za njega pošaljem 🤣🤣 Šalim se, piši i ti utiske ako/kad odabereš neku od ovih za čitanje 😊
Okii…sve te poslušam, sad žurim ❤❤❤
Znaš mala, tebi čovjek da prst, a ti bi cijelu ruku 🤣 Šipak da ti još kupujem kindle. Najbolje još da pročitam za tebe, pa da ti prepričam da se ti ne mučiš 🤣 Zezam se.
Sljepilo pročitaj kad već imaš. Preživjećeš.
Kreni prva ti sa pisanjem utisaka, pa ti se pridružim 😊
Procitaj prvih par stranica… na kraju su svi progledali i eto knjiga da preskočiš sve ono između…
Smrt i njeni hirovi su nešto potpuno drugo
🥰 HVALA! Impresivna ti je online biblioteka i merhametli srce ❤️
Nema na čemu. ❤️
Uvijek se dobro osjećam kad nekog obradujem, zaista 🙂
Wow, jedno veliko hvala! 🩷🫶
I drugi put . ❤️
Vasionka…predajem se…Kazuj šćeri😊
Rek'o ti ChatGPT, bona, još onomad🤗
Hajd’ podsjeti me.
Ja zaboravila 😊
Zaboravno moje🥰
Stvarno mi nije sudjeno da saznam. 🙁
502 Bad Gateway
Bogu hvala na trending postovima jer sam propustila ovaj dragulj od posta 😍
Tvoja nafaka neće nigdje od tebe 🥰