Jutros sam raspoložena da napišem pjesmu, sa molitvom na početku:
Sačuvaj me Bože od ljudi koji ne mogu da otvore usta,
a da iglom ne dodirnu tuđe meso;
i sačuvaj me Bože da i sama ne postanem takva.
Ono, baš sam raspoložena da napišem pjesmu;
da u njoj sve puca od dragosti,
jer si mi Ti, dragi Bože, dao još jedno jutro,
zlatnim septembrom obojeno
koji svoje tople i nježne prste spušta na moje grozdove
pa im kožu u ljubičasto boji
i najavljuje slast im
Suncem utisnutu u nutrinu im sočnu;
Jer si mi Ti, dragi Bože, spustio milost Svoju
i otvorio moje srce da osluškuje radost
u šumu rijeke
dok preko stoljetnih oblutaka hita utoci svojoj
iz koje će se iznova razliti po ko zna koji put
osunčanim obalama života.
Hvala Ti, Bože.
<3
❤
🤍
🤍
Radosti moja, divna je!
I zahvalna♥️✨
Hvala. ❤
Hvala ti Bože za sve što imam i za sve što nemam, jedini ti znaš koji je ispravan put za sve nas🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
❤
✨✨❤️
❤
Predivan septembar, i ja se osjećam živom – živom, ono, dišem kroz drveće, hodam kroz rijeku.
Onda se razumijemo. ❤
Osjeti se posebna pozitivna energija ❤
Radujem se tvom prepoznavanju, hvala ti. ❤
Lijepo Rikice, budimo zahvalni 💕
Hvala moja boemice! 🥰
Baš se dobro zamislih nad ovim postom danas kako bih trebao napokon prestat’ biti mrgud. Hvala rikice.
Nadam se da je bio od koristi, crystal 🥰